Pracownia Toreb Skórzanych DUDO
ul. 17 Stycznia 133, 64-400 Międzychód, tel. 504244995,
NIP: 5951300796, e-mail:dudo@dudobags.com


O nas
Szanowni Państwo,

PRACOWNIA DUDO to mała, rodzinna firma specjalizującą się w ręcznej produkcji oryginalnych toreb oraz akcesoriów skórzanych. Przez wiele lat działalności w branży kaletniczej stworzyliśmy niepowtarzalny styl tworzenia prostych, solidnych i funkcjonalnych toreb, który zdecydowanie odróżnia nas od konkurencji.
Każda nasza torba jest od początku do końca ręcznie robiona, co zapewnia im wysoką jakość przejawiającą się w dbałości o każdy szczegół. To także niepowtarzalny charakter, tak trudny do uzyskania przy produkcji masowej. Długi wyrazisty ścieg, mocna nić oraz odkryte brzegi to styl charakteryzujący się dużą surowością, która cechuje nasze torby.


Historia naszej firmy sięga początku lat dziewiędziesiątych. Wtedy to właśnie dynamiczne zmiany w naszym kraju spowodowały uwolnienie wśród wielu ludzi, także wśród nas, chęci tworzenia czegoś nowego, czegość własnego co mogłoby stać się sposobem na życie w nowej rzeczywistości. Miłość do rzemiosła i szycia, do rzeczy prostych i solidnych skierowała nas ku rymarstwu, a następnie ku kaletnictwu. W roku 1990 powstał pierwszy model naszej torby. Do dnia dzisiejszego znajduje się on w naszej kolekcji, ciesząc się dużą popularnością. Świadczy to o ponadczasowości tworzonych przez nas toreb, które, pomimo zmieniającej się dynamicznie mody, znajdują nieprzerwanie nabywców w kraju jak i zagranicą.


Naszym zdaniem każda działalność wytwórcza oprócz chęci zysku powinna nieść ze sobą pewną misję. Chcemy zapewnić, że naszą misją jest tworzenie z pasją i sercem pięknych toreb, które w odróżnieniu od obecnej filozofii produkcji dużo, tanio, jednorazowo, cieszyły Państwa oko wiele lat. Cieszymy się również, że dzięki Państwu w czasach ginących zawodów możemy kontynuować tradycję solidnego polskiego rzemiosła i promować je na całym świecie.


Cieślik & Dudziak