Pracownia Toreb Skórzanych DUDO
ul. 17 Stycznia 133, 64-400 Międzychód, tel. 504244995,
NIP: 5951300796, e-mail:dudo@dudobags.com


Kolekcja Unikat – czyli wyprodukowano tylko w jednym egzemplarzu!

Przez wiele lat naszej działalności wytwórczej nasza oferta toreb nie była oparta na stałych skórach i kolorach. Małej pracowni kaletniczej z niewielkim budżetem bardzo trudno było współpracować z dużymi garbarniami, które nastawione na dużych odbiorców, nie realizowały niewielkich zamówień. Alternatywą dla dużych i kosztownych zamówień w garbarniach stały się zakupy w hurtowniach skór, które wyspecjalizowały się w imporcie skór głównie z Włoch.  Te pełnowartościowe, często piękne i niespotykane skóry sprowadzane są w bardzo niewielkich ilościach co pozwala na uszycie maksymalnie kilku egzemplarzy w tym samym kolorze. To, co początkowo wydawało się nam problemem szybko stało się atutem naszej produkcji gdyż dzięki temu w sumie każda nasza torba była unikatowa i niepowtarzalna. Dzisiaj możemy pochwalić się współpracą z niejedną garbarnią dzięki czemu możemy mieć w swojej ofercie powtarzalne torby. Nie zrezygnowaliśmy jednak z tworzenia unikatowych serii czy pojedynczych egzemplarzy i nadal je tworzymy!

Kolekcja Unikat

Kolekcja unikat to niepowtarzalne torby, wśród których nie znajdziemy dwóch identycznych modeli. Staramy się podkreślać ich unikatowość poprzez nietypowe klapy, klamry, przeszycia, łączenia, zestawienia kolorystyczne, które dwukrotnie się nie powtarzają. Każda torba z kolekcji Unikat otrzymuje specjalny indywidualny numer, który podkreśla fakt, że torba ta została wyprodukowana tylko w jednym egzemplarzu!

Kolekcja Unikat to nie tylko torby uszyte ze skór w tradycyjnych kolorach brązu czy czerni. To fantastyczne kolory czerwieni, błękitu, zieleni i wiele innych rzadko spotykanych na rynku. Śledź naszą ofertę w sklepie internetowym i przekonaj się jak ciekawie może wyglądać tradycyjna torba w pięknej czerwonej lub żółtej skórze. Gwarantujemy, że połączenie naszego tradycyjnego stylu z oryginalnymi kolorami skutecznie wyróżni Cię z tłumu! 

Pracownia dudo